Ako začať s Doklado?

Ako začať s aplikáciou Doklado?

Ako začať s Doklado? Práca s aplikáciou je veľmi jednoduchá. Prečítajte si krátky návod ako začať a využívajte výhody digitalizácie účtovníctva naplno.

Založenie účtu Doklado

Na našej stránke www.doklado.sk si založte svoj účet v Doklado kliknutím na tlačidlo Vyskúšať zadarmo.

Založenie účtu v Doklado

Vyplňte registračný formulár – stačí zadať názov vašej firmy. Po jeho vyplnení vám príde validačný email od Doklado. Po validácii pokračujete v registračnom procese – zadáte fakturačné údaje – a dáte Uložiť. Hotovo!

Vytvorený skúšobný účet môžete bezplatne používať 30 dní. Obsahuje všetky funkcie plnej verzie. V prípade, ak prejdete na plnú verziu, všetky vaše nahrané údaje budete mať plne k dispozícii bez zmeny.

Inštalácia a spárovanie mobilnej aplikácie

Aplikácia Doklado funguje len po spárovaní mobilnej a webovej aplikácie. Mobilnú aplikáciu, ktorá slúži ako čítačka bločkov, si do mobilu stiahnete z Google Play alebo AppStore.

Spárovanie mobilnej aplikácie

QR kód na spárovanie aplikácie nájdete vo svojom účte Doklado vo webovej aplikácii v sekcii Mobilná aplikácia. Po oskenovaní QR kódu mobilnou aplikáciou sa automaticky spáruje s vašim účtom. Kliknete na tlačidlo Potvrdiť a párovanie mobilnej aplikácie s webovou aplikáciou je dokončené. Teraz môžete naplno využívať funkcie Doklado.

Pridávanie firiem

Do svojho účtu môžete pridať neobmedzený počet firiem, bez dopadu na cenu. Ako prvú odporúčame pridať firmu, ktorá je majiteľom vášho účtu v Doklado. Svoje firmy si pridávate v časti Zoznam firiem. Pri každej firme si nastavte Účtovný program a Analytické účty. V súčasnosti podporujeme Pohodu, Omegu a Money S3.

Pridávanie firiem v Doklado

Uloženú firmu nájdete v Zozname firiem vo svojej webovej aj mobilnej aplikácii. Ďalšie firmy si pridáte rovnakým spôsobom. Pred skenovaním dokladov do konkrétnej firmy si najprv skontrolujte, či pracujete v rozhraní firmy, ku ktorej chcete pridávať doklady.

Pridávanie užívateľov

Ku každej firme môžete pridať neobmedzený počet užívateľov, bez dopadu na cenu. Užívateľov, ktorí majú prístup do konkrétnej firmy pridáte v časti Správa užívateľov.

Pridávanie užívateľov v Doklado

Novému užívateľovi vyberiete jeho rolu a pozvete ho prostredníctvom mailu. Rolu každého užívateľa môžete neskôr zmeniť, prípadne ho môžete kedykoľvek odobrať s okamžitou platnosťou.

Návody k aplikácii Doklado

Všetky návody krok po kroku k aplikácii Doklado nájdete aj na našom webe alebo si môžete stiahnuť aj PDF návod.

Bezplatná konzultácia

Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu, na ktorej vám radi predstavíme používanie a funkcie aplikácie Doklado. Napíšte nám na info@doklado.sk, zavolajte na 0908 871 719 alebo si rezervujte online konzultáciu na našej stránke.

 

Návrat hore
Scroll to Top

Vyskúšajte všetky funkcie Doklado
na 30 dní zadarmo

Podrobné návody ku každej bráne nájdete priamo
v Konvertore.