Chcete prejsť na digitálne účtovníctvo? Začnite s Doklado.

Doklado je váš zdieľaný priestor na odovzdávanie dokladov, efektívne vyťažovanie faktúr a bločkov do účtovných programov a zároveň bezpečný digitálny archív.

Novela zákona o účtovníctve dáva možnosť od 1.1.2022 skoncovať v papierovými dokladmi. Preto sme sa rozhodli uľahčiť účtovníkom ich prácu, podnikateľov zbaviť ich každomesačnej nočnej mory a prinášame jedinečnú aplikáciu svojho druhu, Doklado.

Ako Doklado funguje?

Doklado je voľba číslo jeden ak sa rozhodnete prejsť na úplnú digitalizáciu vášho účtovníctva. Zabudnite na maily, drive, zložky s názvami a podnázvami. Jednoducho pošlite akýkoľvek dokument do Doklada. My sa postaráme nie len o jeho spracovanie a vyťaženie, ale aj o jeho 100% bezpečné uloženie v digitálnom archíve.

Bločky v účtovníctve za 3 sekundy

Zbieraniu bločkov z obedov, tankovania, či káv je odteraz koniec. Doklado vám prináša aj mobilnú aplikáciu. Appka Doklado slúži ako čítačka QR kódu z bločku. Jednoducho naskenujete QR kód z bločku a pošlete ho priamo vašej účtovníčke kedykoľvek a kdekoľvek. S našou čítačkou ušetria podnikatelia peniaze za stratené bločky a účtovníci čas strávený nad ručným prepisovaním bločkov.

Konvertor výpisov z platobných brán eshopov

Téma, ktorá dlho nepoznala jednoduché a rýchle riešenie. Účtovanie výpisov z platobných brán. Našim Konvertorom si ušetríte hodiny strávené nad výpisom zo Stripu, či Packety. Jednoducho nahráte výpis do Konvertora a ten vám ho za pár sekúnd spracuje do formátu SEPA XML a vy môžete účtovať. 😊

Ďalšie články

Sledujte nás

Návrat hore
Scroll to Top

Vyskúšajte všetky funkcie Doklado
na 30 dní zadarmo

Podrobné návody ku každej bráne nájdete priamo
v Konvertore.