Najčastejšie kladené otázky

Bločky naskenujete a uložíte v digitálnom archíve pomocou mobilnej aplikácie Doklado (nájdete ju v Google Play a v App Store). Zvolíte firmu, ktorej bločky idete ukladať, naskenujete QR kód bločku a bloček sa automaticky uloží v digitálnom archíve. Môžete doplniť aj fotokópiu bločku, papierové bločky už viac nebudete potrebovať.
Faktúry uložíte v digitálnom archíve Doklado mailom, výberom z adresára, drag&drop, priamo zo skenera. Faktúry sú vždy archivované v ich originálnej forme, automaticky vyťažené, s možnosťou manuálnej kontroly a doplnenia.

Všetky naskenované bločky a faktúry sú uložené v digitálnom archíve v cloude. Nezaťažujú pamäť vášho telefónu ani počítača. Digitálny archív 100% spĺňa všetky legislatívne požiadavky ochrany dát. Vďaka cloudovému riešeniu môžete v Doklado uložiť neobmedzené množstvo dokladov, ktoré budete mať kedykoľvek k dispozícii.

V Doklado môžete pridať neobmedzený počet firiem aj užívateľov, bez dopadu na cenu služby. Pre užívateľov nastavíte ich kompetencie v hierarchii – Majiteľ, Účtovník, Zamestnanec.

Doklado je kompatibilné s účtovnými programami Pohoda, Omega, Money S3, MKsoft, MRP, TatraSoft, ABRA Flexi a so systémom eso/es od HT Solution. Ďalšie účtovné programy budú doplnené v najbližších mesiacoch. Ak máte preferenciu niektorého z nich, napíšte nám na info@doklado.sk.

Bločky a faktúry je možné stiahnuť a lokálne zálohovať vo vašom počítači kedykoľvek. Aj po stiahnutí zálohy ostávajú doklady uložené v digitálnom archíve neobmedzene.

Žiadne obmedzenia – môžete pridať ľubovoľný počet firiem a užívateľov, neobmedzene exportovať do účtovných programov. Bez dopadu na cenu. V Doklado spracujete ľubovoľný počet bločkov a faktúr – s prehľadom o počte a cene za ich spracovanie priamo na obrazovke. Bločky a faktúry môžu byť uložené v digitálnom archíve neobmedzený čas, bez ohľadu na ich počet bezplatne.

Zoznam platobných brán, ktorých výpisy Konvertor automaticky spracuje nájdete vždy v príslušnej sekcii. Konvertor umožňuje spracovanie aj výpisov z iných brán – po ich jednoduchej úprave v Exceli (podrobný návod je k dispozícii po Prihlásení).

Návrat hore
Scroll to Top

Vyskúšajte všetky funkcie Doklado
na 30 dní zadarmo

Podrobné návody ku každej bráne nájdete priamo
v Konvertore.