Konvertujeme výpisy, šetríme čas a peniaze

Popularita internetového obchodu je veľmi veľká. Veď každý z nás pred kúpou produktu najprv pozrie ponuky a ceny na internete a častokrát zistí, že na internete je to aj lacnejšie. Pre jednoduchosť, rýchlosť a dostupnosť aj nezvyčajných produktov sa nakupovanie cez internet stalo veľmi obľúbené, čo viedlo k tomu, že si mnohé firmy okrem kamennej predajne zriadili aj virtuálnu predajňu – internetový obchod. Výhody internetového obchodu našli aj začínajúci podnikatelia, ktorí možno nemajú dostatok financií na to, aby si otvorili a prevádzkovali kamennú predajňu. Nech už je to akokoľvek, asi sa zhodneme s každým účtovníkom i majiteľom e-shopu, že účtovanie a dokladovanie e-shopu, je často na bláznenie.

Doklado je, ako už viete, služba pre účtovníkov a podnikateľov. Každá naša funkcia by mala obom stranám priniesť benefit v podobe šetrenia času, nervov alebo peňazí. Preto sme sa rozhodli zjednodušiť proces účtovania pre e-shopy.

Konvertor je jednoduchý systém , do ktorého jedným klikom vložíte výpis z platobnej brány a následne exportujete dokument vo formáte SEPA XML, ktorý jednoducho nahráte do účtovného systému. Hodiny strávené ručným prepisovaním, tak konečne majú riešenie.

Pri 100 prijatých platbách s Doklado ušetríte 2 hodiny a 18 eur.

Návrat hore
Scroll to Top

Vyskúšajte všetky funkcie Doklado
na 30 dní zadarmo

Podrobné návody ku každej bráne nájdete priamo
v Konvertore.