Ako prejsť do plnej verzie

 1. Pokiaľ ste vyčerpali Trial verziu aplikácie Doklado, pre jej plné využívanie musíte prejsť na plnú verziu. O vyčerpaní Trial verzie vás informuje hláška s červeným tlačidlom Prejsť na plnú verziu.
  Doklado - Prejsť na plnú verziu
 2. Presvedčte sa, že ste prihlásený/á pod užívateľom (emailom), ktorý je zakladateľom účtu Doklado (t.j. užívateľ, ktorý sa registroval bez pozvánky)*.
 3. Kliknite na tlačidlo Prejsť na plnú verziu a zobrazí sa vám okno s cenníkom služieb. V okne kliknite na modré tlačidlo Prejsť na plnú verziu.
  Doklado - Prejsť na plnú verziu
 4. Aplikácia vás presmeruje do platobnej brány, kde môžete zadať aj propagačný (zľavový) kód.
  Doklado - Platobná brána
 5. Vyplňte platobné informácie a kliknite na tlačidlo Predplatiť.
 6. Po potvrdení platby vás presmeruje naspäť do aplikácie Doklado a zobrazí sa potvrdenie o úspešnej platbe.
 7. Kliknite na Pokračovať a využívajte aplikáciu Doklado naplno.
  Doklado - Úspešná platba
  * Aj pozvaný užívateľ má možnosť spustiť Trial verziu a neskôr prejsť na plnú verziu cez Prehľad účtu –> Informácie o predplatnom. Pozvaný užívateľ bude navyše vyzvaný k vyplneniu fakturačných údajov, inak je postup rovnaký. V takomto prípade sa ale predplatné aplikuje len na firmy pridané týmto užívateľom (na firmy, do ktorých bol pozvaný, nebude mať zakúpenie predplatného platnosť).

Ako použiť zľavový kupón #

Ak ste obdržali zľavový kupón na používanie aplikácie Doklado, môžete ho aplikovať pri prechode do platenej verzie. Pri zadávaní platobnej karty kliknite na Pridať propagačný kód.

Doklado - Ako uplatniť zľavový kupón

Návrat hore
Scroll to Top

Vyskúšajte všetky funkcie Doklado
na 30 dní zadarmo

Podrobné návody ku každej bráne nájdete priamo
v Konvertore.