Aktualizácia Doklado agenta (Mostíka do Pohody)

Aby ste mali vždy najnovšiu verziu Doklado Mostíka do Pohody a všetky vylepšenia, je potrebné aplikáciu Doklado agent aktualizovať vždy po vydaní novej aktualizácie (o dostupnosti aktualizácie vás budeme infomovať emailom – prípadne informáciu môžete nájsť aj vo svojej aplikácii Doklado agent podľa bodu 6.).

Aplikáciu Doklado agent aktualizujete nasledovne:

 1. Skontrolujte, či je vo vašom počítači nainštalovaná aplikácia Doklado agent s ikonkou Doklado.
 2. Na aktualizáciu aplikácie sú nevyhnutné administrátorské práva. Ak administrátorské práva nemáte, kontaktujte svojho správcu systému so žiadosťou o administrátorské práva alebo o aktualizáciu aplikácie.
 3. Skontrolujte, či aplikácia nebeží na pozadí. To zistíte na systémovej lište v zozname spustených aplikácií. Ak je Doklado agent spustený, ukončite aplikáciu – kliknite pravým tlačidlom na ikonku Doklado a následne kliknite na Ukončiť aplikáciu Doklado agent (Quit).
  Mostík do Pohody - Ukončíť aplikáciu Doklado agent
 4. Spustite aplikáciu Doklado agent ako správca – kliknite na aplikáciu pravým tlačidlom a následne kliknite na Spustiť ako správca (Run as administrator).
  Mostík do Pohody - Doklado agent - Spustiť ako správcaMostík do Pohody - Doklado agent - Spustiť ako správca
 5. Keď sa aplikácia Doklado agent spustí ako správca – aplikácia sama skontroluje a nainštaluje dostupnú aktualizáciu.
 6. Dostupnosť aktualizácie vždy nájdete v aplikácii Doklado agent v sekcii Nastavenia v časti Základné údaje. Stačí kliknúť na tlačidlo Skontrolovať aktualizáciu (pre aktualizáciu je potrebné mať aplikáciu spustenú ako správca).
  Doklado agent - Skontrolovať aktualizáciu
Návrat hore
Scroll to Top

Vyskúšajte všetky funkcie Doklado
na 30 dní zadarmo

Podrobné návody ku každej bráne nájdete priamo
v Konvertore.