Novinky v aplikácii Doklado – Banka, Kôš, Nastavenia stĺpcov, Zmena fakturačných údajov

Novinky v Doklado - Banka, Kôš a iné

Prinášame vám novinky v Doklado, ktoré vám ešte viac zjednodušia prácu. Aké novinky vás čakajú v aplikácii Doklado?

Banka

Odteraz môžete spárovať svoj Doklado účet so svojim bankovým účtom. Po spárovaní sa vám v sekcii Banka zobrazia všetky pohyby na účte (platby kartami, bankové prevody a príjmy na účet) a automaticky sa k nim priradia spracované doklady – bločky a faktúry. Nespárované doklady (napr. čiastočné úhrady faktúr) dopárujete jednoducho ručne, prostredníctvom drag&drop.

Pomocou tejto funkcie budete mať vždy prehľad nad odovzdanými dokladmi, chýbajúcimi dokladmi a nad plnením povinností pri odovzdávaní dokladov vašich zamestnancov.

Zamestnanci a držitelia platobných kariet môžu jednoducho a rýchlo spracovať vyúčtovanie použitia platobných kariet – stačí odovzdať bločky a faktúry do Doklado.

Spárovanie bankového účtu a firmy v Doklado

Banku si pridáte v sekcii Správa bankových účtov v ľavom menu. Kliknete na Párovať účet s bankou a pokračujete podľa pokynov na obrazovke. Celý návod ako spárovať banku, nájdete v našich návodoch.

Spárovanie banky s účtom v Doklado

Do Doklado si môžete pridať účty Tatra banka, ČSOB, Fio banka, Raiffeisen banka, Slovenská sporiteľňa, Unicredit Bank, VÚB banka. Pre každú firmu môžete pridať ľubovoľný počet svojich bankových účtov.

Kôš

Pridali sme sekciu Kôš na vymazané doklady, pre zvýšenie bezpečnosti archivácie – v niektorých prípadoch sa môže stať, že doklad bol vymazaný omylom. Teraz vymzané doklady vždy nájdete v sekcii Kôš.

Pri vymazaných dokladoch v Koši uvidíte informáciu o tom kto doklad/položku vymazal, dátum vymazania a umiestnenie, z ktorého bola položka vymazaná.

Kôš v Doklado

Položky z Koša môžete kedykoľvek rýchlo a jednoducho obnoviť. Obnovené doklady sa vrátia do sekcie, z ktorej boli vymazané.

Položky v Koši nemôže nikto vymazať až do uplynutia 30-dňovej lehoty od ich vymazania. Po 30 dňoch sa položky dajú zmazať ručne, po uplynutí 3-mesačnej doby budú zmazané nevratne, automaticky.

Nastavenia stĺpcov

Aby sa vám s Doklado pracovalo lepšie, môžete si nastaviť zoradenie stĺpcov podľa svojich preferencií. Takto uvidíte informácie pri dokladoch v poradí aké vám vyhovuje.

Nastavenia stĺpcov v Doklado

Stĺpce si môžete jednoducho nastaviť v sekciách Bločky, Prijaté faktúry a Vystavené faktúry.

Zmena fakturačných údajov

Potrebujete si zmeniť fakturačné údaje v Doklado? Žiaden problém. Zmenu urobíte v Prehľade účtu v časti Fakturačné údaje. Už najbližšia faktúra vám príde s novo zadanými údajmi.

Zmena fakturačných údajov Doklado

Vy ešte nepoužívate Doklado?

Doklado so všetkými funkciami si môžete vyskúšať na 30 dní zadarmo na www.doklado.sk. Ako začať s Doklado nájdete v našom článku.

Bezplatná konzultácia

Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu, na ktorej vám radi predstavíme používanie a funkcie aplikácie Doklado. Napíšte nám na info@doklado.sk, zavolajte na 0908 871 719 alebo si rezervujte online konzultáciu na našej stránke.

 

Ďalšie články

Sledujte nás

Návrat hore
Scroll to Top

Vyskúšajte všetky funkcie Doklado
na 30 dní zadarmo

Podrobné návody ku každej bráne nájdete priamo
v Konvertore.