Vzdelávanie účtovníkov so Semináre SFÉRA

Vďaka aplikácii Doklado účtovníci ušetria veľa času

Vďaka aplikácii Doklado účtovníci ušetria veľa času pri spracovaní bločkov a faktúr. Ušetrený čas môžu venovať aj svojmu vzdelávaniu a rozvoju.

Vedenie účtovníctva nie je iba o prijatých a vystavených faktúrach a bločkoch. Sú tu aj témy, ktorým sa účtovníci nevenujú každý deň a občas je vhodné si ich zopakovať a priblížiť. Účtovníctvo je o sústavnom vzdelávaní sa, zmenách zákonov, o sledovaní rýchlo sa meniacej legislatívy. Naši kolegovia zo Semináre SFÉRA na jeseň pripravili balík krátkych webinárov – kvôli zopakovaniu si a k novinkám v špecifických témach účtovníctva.

Už od 26. septembra vám Semináre SFÉRA prostredníctvom balíka webinárov „Účtovný kompas“ ponúknu šesť krátkych poobedných webinárov na témy:

  • Zákon o účtovníctve
  • Prvý audit v spoločnosti
  • Zákazková výroba
  • Výstavba nehnuteľností na predaj
  • Finančný prenájom
  • Odložená daň

Pod vedením odborníčky, audítorky a členky Slovenskej komory audítorov – Ing. Márie Cvečkovej. Počas každého webináru sa v krátkom čase dozviete všetky dôležité informácie k špecifickým témam účtovníctva a dostanete cenné odborné materiály. Zároveň aj videozáznam z webináru – pre prípad, že sa k danej téme budete potrebovať vrátiť.

Využite čas ušetrený vďaka aplikácii Doklado a vzdelávajte sa so Semináre SFÉRA – všetky dôležité informácie a zoznam plánovaných webinárov nájdete na stránke.

Program webinárov Účtovný kompas

Návrat hore
Scroll to Top

Vyskúšajte všetky funkcie Doklado
na 30 dní zadarmo

Podrobné návody ku každej bráne nájdete priamo
v Konvertore.